در فصل تابستان و با تعطیل شدن مدارس، بسیاری از خانواده ها حتی برای چند روز هم که شده به سفر می روند.

حال فرض کنید می خواهید به مسافرتی کوتاه بروید یا اجناس جدیدی برای شما رسیده و مجبورید برای یک شب آنها را در دفتر کار خود نگهدارید و درعین حال نگران تشریف فرمایی جناب دزد هستید!

یک راه بسیار ساده و سریع برای حفاظت از محل وجود دارد که هزینه ای هم برایتان نخواهد داشت و نیازی نیست که مبلغ هنگفتی را بابت نصب دوربین مداربسته بپردازید.

در این شرایط یک دستگاه اندرویدی برای شما کافی است. اگر همزمان یک گوشی و یک تبلت دارید، می توانید از یکی از آنها استفاده کنید.

برای این منظور برنامه های حفاظتی زیادی در گوگل پلی و حتی کافه بازار (فروشگاه اپ فارسی) وجود دارد. با نصب اپلیکیشنی مانند IP Webcam و اتصال دستگاه به اینترنت، در هر زمان و هر مکان با استفاده از دوربین دستگاه، می توانید محل مورد نظر را رویت کنید و تحت کنترل داشته باشید.

اگر نگران تمام شدن باتری دستگاه هستید نیز می توانید آن را به برق بزنید تا نگران خاموش شدن دستگاهتان هم نباشید. با این روش عملا گوشی خود را به یک دوربین تحت شبکه قدرتمند تبدیل نموده اید.

در مجموع به یاد داشته باشید که از داشته هایتان بهترین استفاده را ببرید. در صورتی که تبلت با گوشی شما کمی قدیمی است، بجای دور انداختن یا فروختن آن، بعنوان یک دوربین نظارتی از آن استفاده کنید. می توانید آن را بعنوان یک دوربین تحت شبکه در محل کار خود بصورت ثابت نصب نمایید و هزینه خرید و نصب دوربین را صرفه جویی کنید.

هم اکنون می توانید IP Webcam را از کافه بازار و یا گوگل پلی دریافت و استفاده نمایید.

 

منبع : دوربین.اینفو

(بمنظور رعایت بی طرفی و عدم درج مطالب جانب دارانه، از اخبار و بررسی های سایت دوربین.اینفو بدون دخل و تصرف استفاده شده است.)

 

 

برچسب ها:
تمامی کالاها و خدمات فروشگاه CCTVPLUS حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت‌های سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.