طبق گزارش Fortune Global 500 گروه آی ان جی (International Netherlands Group) بزرگترین و معتبرترین سرویس دهنده خدمات پولی و بانکی دنیاست که در بیش از ۴۰ کشور بطور رسمی فعالیت دارد.

ing-bank-branches-doorbin-info

همزمان با تاسیس اولین شعبه این بانک در سال ۱۹۹۱ در شهر آمستردام، دوربین های تحت شبکه AXIS بعنوان سیستم نظارت تصویری، انتخاب و نصب شدند. به مرور و با افزایش شعب، دوربینهای اکسیس در تمامی مراکز ING مورد بهره برداری قرار گرفتند، موضوعی که تا سال ۲۰۱۵ و برگزاری مناقصه بزرگ این بانک ادامه یافت.

در مناقصه ای که سال ۲۰۱۵ برگزار شد، برندهای معتبر تولیدکننده دوربین مداربسته شامل اکسیس سوئد، اویژیلون کانادا، بوش آلمان، هانوها تکوین کره، ویوتک تایوان، هایک ویژن، سانل و داهوا از چین و چند برند دیگر شرکت داشتند که از میان آنها اکسیس و سانل برای بررسی نهایی و مقایسه میدانی انتخاب شدند.

انتخاب برندی مانند اکسیس موضوع تازه ای نبود اما انتخاب SUNELL برای مرحله نهایی کاملا غیر منتظره بود. اما موضوع به همینجا ختم نشده و در مرحله نهایی سانل موفق شد با شکست اکسیس بعنوان برنده مناقصه معرفی شود!

تصاویری از مقایسه دوربین های فیش آی اکسیس و سانل در مناقصه ING :

sunell-fisheye-vs-axis-fisheye-ing-bank-doorbin-info

تصاویر مقایسه دوربین های فیش آی اکسیس و سانل در مناقصه بانک ING هلند

sunell-fisheye-vs-axis-fisheye-ing-bank-01-doorbin-info

تصاویر مقایسه دوربین های فیش آی اکسیس و سانل در مناقصه بانک ING هلند

sunell-fisheye-vs-axis-fisheye-ing-bank-02-doorbin-info

 

به این ترتیب از سال ۲۰۱۵ سانل جای اکسیس را بعنوان پیمانکار بزرگترین گروه پولی و بانکی دنیا گرفت! دو مدل دوربین فیش آی SN-IPV56/60HDR و دام SN-IPV56/20UDR/Z برای نصب انتخاب شده و تعداد ۲۰۰۰ عدد از آنها در شعب این بانک نصب و راه اندازی شدند.

 

sunell-fisheye-ing-bank-01-doorbin-info

sunell-fisheye-ing-bank-02-doorbin-info

sunell-fisheye-ing-bank-03-doorbin-info

دوربین FishEye سانل SN-IPV56/60HDR برای نصب در فضاهای داخلی شعب ING در نظر گرفته شد. این دوربین طراحی متفاوت و جذابی دارد و به سنسور بزرگ ۱/۱٫۸ اینچ با رزولوشن ۶ مگاپیکسل مجهز شده است.

sunell-sn-ipv56-60hdr-doorbin-info

از ویژگی های این دوربین، لنز ۱٫۶ میلیمتر، ال ای دی های دید در شب با توان نوردهی مفید تا ۱۰ متر، میکروفن داخلی، DWDR, درگاه کارت حافظه تا ۶۴ گیگابایت، استاندارد حفاظتی IP66 و قابلیت کارکرد در دماهای منفی ۳۰ تا مثبت ۶۰ درجه سانتیگراد قابل اشاره است.

دوربین دام موتورایز سانل SN-IPV56/20UDR/Z نیز برای ورودی شعب و همچنین نظارت بر دستگاههای خودپرداز ATM درنظر گرفته شد.

sunell-ipv57-20udr-doorbin-info

این دوربین به سنسور ۲ مگاپیکسل با ابعاد ۱/۲٫۹ اینچ مجهز شده و با نرخ ۲۵/۳۰ فریم FullHD فیلمبرداری می کند. از مهمترین امکانات و قابلیت های این محصول میتوان به لنز موتورایز ۲٫۸-۱۲ میلیمتر، ال ای دی های دید در شب با نوردهی مفید تا ۲۰ متر، DWDR, درگاه کارت حافظه تا ۶۴ گیگابایت، استاندارد حفاظتی IP66 و قابلیت کارکرد در دماهای منفی ۳۰ تا مثبت ۶۰ درجه سانتیگراد اشاره نمود.

به باور بسیاری از کارشناسان، سانل باکیفیت ترین دوربین های تحت شبکه را در چین تولید میکند و محصولات این کمپانی با تولیدات برندهای مشهور اروپایی و ژاپنی مانند اکسیس، بوش و کامپیوتار قابل مقایسه هستند.

 

منبع : دوربین دات اینفو

(به دلیل رعایت بی طرفی و عدم درج مطالب جانب دارانه، از مطالب وبسایت دوربین دات اینفو بدون دخل و تصرف استفاده شده است.)

 

تمامی کالاها و خدمات فروشگاه CCTVPLUS حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت‌های سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.