داهوا صاحب رتبه پنجم رده‌بندی جهانی دوربین‌های مداربسته ۲۰۱۵, از سری دوربین‌های حرارتی (Thermal) تحت‌شبکه در انواع دام، اسپیددام، بولت و دوربین رباتیک رونمایی کرد.

دوربین‌های بولت و دام حرارت‌یاب داهوا از نوع Tri-Mode بوده و به غیر از شبکه، می‌توانند بعنوان دوربین حرارتی HDCVI و آنالوگ مورد استفاده قرار گیرند.

در ادامه با ما همراه باشید..

دوربین‌های حرارت‌یاب بر اساس تفاوت دما در محیط پیرامون خود تصویربردای می‌کنند، به این ترتیب حتی می‌توان شخصی را که در تاریکی مطلق پشت یک بوته پنهان شده، تشخیص داد.

برای اولین بار است که یک کمپانی، دوربین تشخیص حرارت با قابلیت تصویربرداری در سه وضعیت تحت‌شبکه، HDCVI و آنالوگ عرضه می‌کند.

مدل دام که به شکل یک اسپیددام عرضه شده! در ۲ نسخه SD5300 و SD5600 ارائه می‌شود و علاوه بر امکان سوییچ بین آیپی، HDCVI و آنالوگ به قابلیت‌هایی نظیر تصویربردرای با رزولوشن‌های ۶۴۰×۵۱۲ و ۳۳۶×۲۵۶ پیکسل، لنز ۱۳ و ۱۹ میلیمتر (آپشنال)، برنامه مدیریت تصاویر IVS و استاندارد حفاظتی IP66 مجهز شده است.

 

dahua-thermal-network-cameras-01-doorbin-info

مدل بولت نیز در ۲ نسخه BF5300 و BF5600 عرضه شده و علاوه بر امکان سوییچ بین آیپی، HDCVI و آنالوگ به قابلیت‌هایی نظیر تصویربردرای با رزولوشن‌های ۶۴۰×۵۱۲ و ۳۳۶×۲۵۶, لنز ۷, ۱۳, ۱۹ و ۳۵ میلیمتر (آپشنال)، برنامه مدیریت تصاویر IVS و استاندارد حفاظتی IP66 مجهز می‌باشد.

اگر رزولوشن پایین این دوربین‌ها باعث تعجب شما شده، لازم است بدانید که اصولا این نوع دوربین‌ها نیازی به رزولوشن بالاتر ندارند و رزولوشن VGA بالاترین کیفیتِ ارائه شده برای دوربین‌های حرارتی تا به این تاریخ است.

و اما دو دوربین دیگر که شامل یک مدل رباتیک PTZ و یک اسپیددام می‌باشند، تنها در حالت تحت‌شبکه قادر به تصویربرداری هستند.

 

dahua-thermal-network-cameras-02-doorbin-info

از برتری‌های این دو دوربین نسبت به مدل‌های دام و بولت، می‌توان به زوم ۴۰ برابر در مدل رباتیک و زوم ۳۰ برابر در مدل اسپیددام اشاره نمود.

دوربین رباتیک PTZ در دو نسخه PT8320 و PT8620 و دوربین اسپیددام در دو نسخه SD8320 و SD8620 عرضه شده اند.

 

 

منبع : دوربین دات اینفو

(به دلیل رعایت بی طرفی و عدم درج مطالب جانب دارانه، از مطالب وبسایت دوربین دات اینفو بدون دخل و تصرف استفاده شده است.)

 

تمامی کالاها و خدمات فروشگاه CCTVPLUS حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه بوده و فعالیت‌های سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.